Чемпіонат України зі скелелазіння, м. Харків

З 11 по 14 вересня 2020 року в м. Харкові відбувся чемпіонат України зі скелелазіння, за підсумками якого на рахунку харків’ян десять нагород, зокрема дві золоті. Чемпіонат України пройшов з двох етапів у трьох видах. Спочатку в Маріуполі відбувся чемпіонат України з виду швидкість, а у Харкові були розіграні медалі у видах трудність та болдеринг.

Участь в змаганнях брали спортсмени з 11 регіонів України. За підсумками скелелази Харківської області здобули 2 золоті, 3 срібні та 5 бронзових нагород.

За підсумками трьох дисциплін у багатоборстві чемпіоном України став Леонід Осадчий – студент 3 курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму. Також Леонід посів друге місце в болдерингу серед чоловіків, а в трудності став бронзовим призером.

Вітаємо та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!