Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, м. Суми

Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, м. Суми

З 10 по 12 лютого 2021 року в м. Сумах відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.

Вітаємо студентів кафедри легкої атлетики, які у складі збірної команди Харківської області здобули перше загальнокомандне місце в заліку серед молоді!

Артем Левченко, студент 4 курсу, став переможцем у штовханні ядра (17.22 м), а Дар’я Діханова, студентка 2 курсу, перемогла в стрибках у довжину серед молоді (6.02м). Крім того, на рахунку Дар’ї срібна медаль у бігу на 60м з бар’єрами (8.68 сек).

Срібною призеркою в заліку штовхання ядра (14.45м) серед молоді стала Ганна Хопяк, студентка 2 курсу.

У змаганнях серед дорослих Марина Килипко, випускниця Академії, стала срібним призером у стрибках з жердиною (4.41м).