Чемпіонат України з лижних гонок серед чоловіків та жінок, с. Яворів, Львівської області

З 28 січня по 4 лютого 2021 року відбувся чемпіонат України з лижних гонок серед чоловіків та жінок. На дистанції 30 км класичним стилем серед чоловіків третє місце посів Назар Стефурак, випускник Академії. На фініші Назар поступився лише Олегу Йолтуховському, також випускнику Академії, та переможцю Олексію Красовському.

Також бронзовими призерками стала жіноча команда Харківської області в естафеті 4х5 км. До складу команди увійшли студентки та випускниці кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму: Анастасія Макарина – студентка 1 курсу, Катерина Боцман – студентка 3 курсу, Людмила Ляшенко – випускниця Академії та Оксана Коваленко – студентка магістратури.