Чемпіонат України з шорт-треку, м. Харків

З 10 по 12 лютого 2021 року відбувся домашній чемпіонат України на льодовому комплексі «Салтівський лід».

Вітаємо студентів кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму  із успішним виступом!

Вікторія Червенко, студентка 2 курсу, здобула срібну нагороду в естафеті 3000 м.

У змаганнях серед чоловіків команда Харків-1, у склад якої увійшли Микита та Владислав Неміро, студенти 2 курсу, та Дмитро Покровський, студент магістратури, виборола «золото» в естафеті 5000 м.

В особистих змаганнях призові місця розділили Владислав Неміро, який став срібним призером на дистанції 1000 м та бронзовим на дистанції 1500 м, та Микита Неміро, який здобув срібну медаль на дистанції 1500 м.

За підсумками чемпіонату Дмитро Покровський виконав норматив майстра спорту України. Вітаємо!