Чемпіонат України з боксу серед молоді, м. Хмельницький

11 жовтня 2020 року у м. Хмельницькому пройшли фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед молоді, який зібрав найсильніших боксерів з усієї України. За результатами цьогорічної національної першості формуватиметься склад збірної України, який представлятиме нашу державу на Чемпіонаті Європи, тому рівень поєдинків, конкуренції та безкомпромісної боротьби у Хмельницькому був на найвищому рівні.

За результатами у загальному медальному заліку першість посіла команда Харківської області, яка здобула дев’ять нагород, серед яких: 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі.

Вітаємо Горбатенка Микиту, студента 1 курсу кафедри атлетизму та силових видів спорту, який виборов золото в ваговій категорії 91 кг.