Чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді, м. Бахмут

З 5 по 10 липня 2021 року в місті Бахмут, Донецька область, відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді. Участь в змаганнях взяли майже 200 спортсменів віком до 23 років.

Вітаємо студентів Академії кафедри атлетизму та силових видів спорту з успішним виступом та здобутими медалями!

• Павло Заліпський, студент 4 курсу, став абсолютним чемпіоном у ваговій категорії до 61 кг.  У сумі двоборства він підняв 270 кг (123 кг у ривку + 147 кг у поштовху). Усі три результати стали новими рекордами України серед молоді.
  • Хандусь Олексій, студент 4 курсу, виборов срібну медаль у ваговій категорії до 102 кг.
  • У ваговій категорії до 81 кг Антон Марущак, студент 3 курсу, став бронзовим призером.
  • Чемпіонкою України стала Марія  Гангур, студентка 3 курсу (вагова категорія до 59 кг) – 199 кг у сумі двоборства (91 кг у ривку + 108 кг у поштовху).
  • Срібну медаль здобула Анастасія Власенко, студентка 2 курсу (вагова категорія понад 87 кг) – 181 кг у сумі двоборства (80 кг у ривку + 101 кг у поштовху).