Перші круті перегони «Cool Race»

1-2 жовтня 2021 року в Києві відбулися змагання в рамах перших в історії «Cool Race». Організаторами виступили Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України і Спортивна студентська спілка України. 

На офіційному відкритті змагань були присутні заступник міністра освіти і науки Артур Селецький, президент ВГО «Спортивна студентська спілка України», ректор НУФВСУ Євгеній Імас, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко.

Спортивно-оздоровчий захід для студентської молоді передбачає подолання учасниками чотирьох дистанцій із перешкодами різної складності. Варто зазначити, що смуги перешкод розроблені таким чином, що їх можуть подолати учасники з будь-яким рівнем фізичної підготовки, що дозволяє залучити широке коло учасників.

У фінал змагань вийшли чотири студенти та чотири студентки, які розіграли між собою нагороди. Загалом участь в «Cool Race» взяли 39 студентів та 39 студенток із 36 закладів вищої освіти, які представляли 20 регіонів України.

Згідно з Регламентом заходу, кожен заклад вищої освіти представляє делегація з трьох осіб: студентка, студент та представник команди. Академію представляла кафедра спортивних та рухливих ігор, а саме: студенти – Хлиптун Валерія і Дудкін Яків, представник команди – Мерзлікін Максим. 

«Cool Race» – це новий формат залучення студентської молоді до рухової активності.