ХVI літня Універсіада України з дзюдо, м. Суми

З 23 по 25 квітня 2021 року в Палаці студентського спорту Сумського державного університету відбулася XVI літня Універсіада з дзюдо. Змагання налічували 101 учасника, з них 71 чоловіків, і 30 жінок майже з 20 закладів вищої освіти. Зокрема в Сумах виступали і члени збірної України з дзюдо, які на сьогодні є студентами.

Універсіада проводилася з метою стимулювання розвитку фізичної культури та спорту, зокрема дзюдо, у закладах вищої освіти, масового залучення здобувачів вищої освіти до занять спортом, підготовки до участі у XXXI Всесвітній літній Універсіаді (FISU World University Games).

За підсумками загальнокомандної першості серед закладів вищої освіти І категорії ІІ місце у змаганнях посіла Харківська державна академія фізичної культури.

Вітаємо студентів Академії кафедри одноборств із успішним виступом:

Безатосна Анастасія, студентка 4 курсу, стала чемпіонкою XVI літньої Універсіади України з дзюдо в ваговій категорії 48 кг;

Пирог Катерина, студентка магістратури – срібна призерка XVI літньої Універсіади України з дзюдо в ваговій категорії 48 кг;

Мусіхіна Поліна, студентка 1 курсу – срібна призерка XVI літньої Універсіади України з дзюдо в ваговій категорії 78 кг!

В останній день змагань відбувся командний турнір у форматі «стінка на стінку». Серед чоловіків бронзові нагороди здобули студенти Академії у складі команди Харківської області – Свидинюк Євген, студент 2 курсу, Чабанов Тимур, студент 3 курсу та Білець Сергій, студент 2 курсу. Вітаємо переможців та бажаємо подальших спортивних звершень!

ХVI літня Універсіада України з дзюдо

З 23 по 25 квітня у Палаці студентського спорту Сумського державного університету відбулася XVI літня Універсіада з дзюдо. Змагання налічували 101 учасника, з них 71 чоловіків, і 30 жінок більше з 20 закладів вищої освіти. Зокрема в Сумах виступали і члени збірної України з дзюдо, які в даний час є студентами.

За підсумками загальнокомандної першості серед закладів вищої освіти І категоріі ІІ місце у змаганнях посіла Харківська державна академія фізичної культури!

Безатосна Анастасія, студентка 4 курсу – чемпіонка XVI літньої Універсіади України з дзюдо в ваговій категоріі 48 кг!

Пирог Катерина, студентка магістратури – срібна призерка XVI літньої Універсіади України з дзюдо в ваговій категоріі 48 кг!

Мусіхіна Поліна, студентка 1 курсу – срібна призерка XVI літньої Універсіади України з дзюдо в ваговій категоріі 78 кг!

В заключний день змагань відбувся командний турнір у форматі «стінка на стінку». Серед чоловіків бронзові нагороди здобули студенти Академії у складі команди Харківської області – Свидинюк Євген-студент 2 курсу, Чабанов Тимур-студент 3 курсу, Білець Сергій-студент 2 курсу. Вітаємо!