Кубок України з акробатичного рок-н-ролу, м. Запоріжжя

З 11 по 14 червня 2021 року в приміщенні Палацу спорту «Юність» у м. Запоріжжя відбувся Кубок України та Всеукраїнські змагання з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі серед пар та серед команд формейшн (дорослі, юніори, юнаки, діти) ІІІ – IV ранг.

У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів зі 17 спортивних клубів, які представляли 11 міст України. На змаганнях розіграно 22 комплекти медалей.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Переможцем у складі команди «формешн дівчата дорослі» стала Бублікова Дар‘я, студентка 3 курсу!

Срібними призерами у найпрестижніший категорії «Основний клас контактний стиль» стали Єгор Алєйніков, студент 4 курсу Академії, Дар’я Дмитрук (СК «Рапід»).

Також срібними призерами у складі команди «мініформешн дівчата дорослі» стали Демочко Поліна, Тимченко Анастасія, студентки 2 курсу, та Власенко Анастасія, студентка 1 курсу.