Людмила Ляшенко – п’ятиразова володарка паралімпійського Кубку світу з лижних гонок та біатлону

З 3 по 10 березня 2021 року в словенському місті Кранська Гора відбувся паралімпійський Кубок світу з лижних перегонів та біатлону.

Участь в змаганнях брали спортсмени з 13 країн світу. Збірна України посіла друге загальнокомандне місце, здобув 6 золотих, 10 срібних та 13 бронзових нагород. Найбільшу кількість медалей Україні принесла випускниця Академії Людмила Ляшенко, на рахунку якої 5 золотих та одна срібна нагорода.

У змаганнях серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату Людмила перемогла в біатлонному спринті, в індивідуальній гонці з біатлону, в біатлоні на середній дистанції, а також у лижних перегонах вільним стилем на короткій дистанції та в лижному спринті.

Крім того, вона фінішувала другою в лижних перегонах на середній дистанції вільним стилем.