Успіхи студентів кафедри гімнастики, танцювальних видів спорту та хореографії

WDC AL Super World Cup, The International Championships, UKR DANCE CUP

 

16 жовтня 2021 року в місті Ожарув-Мазовецький (Польща) відбулися Міжнародні змагання POLISH DANCE FESTIVAL 2021, WDC AL Super World Cup. Діана Грачова, студентка 4 курсу, в парі з Дмитром Гордієнком, вперше взяли участь у змаганнях світового рівня у віковій категорії «Дорослі» латиноамериканської програми спортивних танців. Спортсмени увійшли в топ-20 світових зірок серед 41-ї танцювальних пар із 7 країн Європи.

 

28 вересня 2021 року в м. Джиллінгем (Англія) відбулися Міжнародні змагання THE INTERNATIONAL CHAMPIONSHIPS 2021. Марат Казаров, студент 2 курсу, в парі з Анною Кунченко, також уперше брали участь у серії англійських змагань світового рівня у віковій категорії «Молодь» європейської програми спортивних танців. Спортсмени увійшли в топ-12 світових зірок серед 27 танцювальних пар з 9 країн світу та Європи.

 

2 жовтня 2021 року в Харкові пройшли традиційні Міжнародні змагання UKR DANCE CUP 2021, Чемпіонат ГО ФСТ СПАРТАК. Студентка кафедри ГТВСХ Софія Гузенко, 2-й курс, в парі з Олексієм Погорєловим, брали участь у найпрестижніших змаганнях Слобожанщини у віковій категорії «Молодь» європейської програми спортивних танців. Спортсмени вибороли срібні медалі в категорії Rising Star і увійшли в топ-6 найкращих танцювальних пар України в категорії «Кубок».

 

Вітаємо спортсменів і тренерів з успішним початком нового спортивного сезону!