Шановні вступники!
Запрошуємо вас взяти участь у Дні відкритих дверей, який відбудеться у форматі онлайн 15 травня об 11.00.
Під час проведення зустрічі ви отримаєте всю необхідну інформацію про навчання в Академії, факультети, спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється підготовка. Дізнаєтеся від представників Приймальної комісії вичерпну інформацію щодо правил вступу, вимог до творчих конкурсів, особливості зовнішнього незалежного оцінювання в поточному навчальному році, а також зможете отримати відповіді на питання, які вас цікавлять, в онлайн-режимі.
Просимо попередньо зареєструватися за формою задля отримання детальної інформації щодо Дня відкритих дверей у форматі онлайн.
Ми чекаємо саме на тебе!

  • ПРАВИЛА ПРИЙОМУ - 2021
  • Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до Харківської державної академії фізичної культури в 2020 році
  • Правила подачі заяв для складання творчих конкурсів та вступних іспитів при вступі на рівень бакалавра на базі повної загальної освіти
  • Додатки

Програма вступних іспитів для іноземців та осіб без громадянства, які вступають на базі повної загальної середньої освіти

Програма фахових вступних іспитів для іноземців та осіб без громадянства, які вступають до магістратури

Етапи вступної кампанії Денна форма здобуття освіти Заочна форма здобуття освіти
вступники на основі повної загальної середньої освіти на 1 курс
Строки реєстрації заяв та документів для участі у вступних іспитах та творчому конкурсі на місця державного замовлення 04 червня –

12 липня

04 червня –

12 липня

Строки проведення творчих конкурсів за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» для вступників на місця державного замовлення(на бюджет) 01 липня – 13 липня (включно) 01 липня –

13 липня (включно)

Строки проведення вступних іспитів для вступників на місця державного замовлення, які мають на це право (бюджет) 01 липня – 13 липня (включно) 01 липня –

13 липня (включно)

Початок прийому заяв та документів 14 липня 14 липня
Закінчення прийому заяв та документів:
для осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти за співбесідою, вступними іспитами, творчими конкурсами, які не складали їх у період з 01по 13 липня

(тільки за контрактом)

 

16 липня

 

16 липня

для осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, вступних іспитів, творчих конкурсів, складених з 01 по 13 липня на місця державного замовлення (на бюджет)  

 

о 18.00 год.

23 липня

 

 

о 18.00 год.

23 липня

Строки проведення:
співбесід для вступників на основі повної загальної середньої освіти з 17 – до 19 липня

(включно)

з 17 – до 19 липня

(включно)

Друга сесія творчих конкурсів для осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти на небюджетні конкурсні пропозиції за кошти фізичних та/або юридичних осіб(контракт) з 17 – до 23 липня з 17 – до 23 липня
Оприлюднення списків осіб, яких рекомендовано до зарахування
за результатами співбесіди, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного бюджету (за державним замовленням)  

не пізніше 12.00 год.

20 липня

 

 

не пізніше 12.00 год.

20 липня

 

за квотою-2, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням)

Основний етап

 

Завершальний етап

 

 

 

 

не пізніше 12:00 20 липня

 

не пізніше 12:00

29 вересня

 

 

 

 

не пізніше 12:00 20 липня

 

не пізніше 12:00

29 вересня

на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів (у тому числі за квотою-1), надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного бюджету (за державним замовленням)  

 

не пізніше

28 липня

 

 

 

не пізніше

28 липня

 

на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції (контракт) не раніше

10 серпня

не раніше

10 серпня

Виконання вимог до зарахування
для вступників, які рекомендовані до зарахування

за результатами співбесіди

не пізніше 15.00 год.

23 липня

не пізніше 15.00 год.

23 липня

за квотою-2 на місця державного замовлення

Основний етап

 

Завершальний етап

до 10:00

23 липня

 

до 10:00

30 вересня

до 10:00

23 липня

 

до 10:00

30 вересня

для вступників, які рекомендовані до зарахування

на місця державного замовлення (бюджет)

до 18.00 год.

02 серпня

до 18.00 год.

02 серпня

Зарахування вступників:
рекомендованих до зарахування

за результатами співбесіди

не пізніше 15.00 год.

23 липня

не пізніше 15.00 год.

23 липня

за квотою-2 на місця державного замовлення

Основний етап

 

Завершальний етап

не пізніше 15.00 год.

23 липня

до 15:00

30 вересня

не пізніше 15.00 год.

23 липня

до 15:00

30 вересня

рекомендованих до зарахування за кошти державного бюджету (за державним замовленням)  

09 серпня

 

09 серпня

рекомендованих до зарахування

за кошти фізичних та/або юридичних осіб

не пізніше

30 вересня

не пізніше

30 вересня

Переведення на вакантні місця державного замовлення

та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів

осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти та мають право на переведення на вакантні місця державного замовлення  подають копії документів , що підтверджують це право  

не пізніше

19 серпня

 

не пізніше

19 серпня

Денна форма навчання

Ступінь

1. Бакалавр Г рн.
- Середня освіта (Фізична культура) 23 200
- Фізична культура і спорт 23 200
- Фізична терапія, ерготерапія 25 500
- Психологія 23 800
- Підприємництво,торгівля та біржова діяльність 23 800
2. Магістр  
- Фізична культура і спорт 26 800
  Фізична терапія, ерготерапія 32 200

Заочна форма навчання

Ступінь

 

 

1. Бакалавр Грн.
- Середня освіта (Фізична культура) 16 300
- Фізична культура і спорт 16 300
- Фізична культура і спорт (друга вища освіта) 16 300
- Фізична терапія, ерготерапія 20 500
- Психологія 13 000
- Підприємництво,торгівля та біржова діяльність 13 000
 

 

 2.

Магістр  
  Фізична культура і спорт 24 300
  • Email:
  • Адреса: 61058, м. Харків, вул. Клочківська, 99

blank

 

ліцензійний обсяг

Харківської державної академії фізичної культури у 2021 році

 

При вступі на освітній ступінь бакалавра на базі ПЗСО (1 курс)
Спеціальність Громадяни України Іноземці
Денна

форма здобуття освіти

Заочна

форма здобуття освіти

Денна

форма здобуття освіти

Заочна

форма здобуття освіти

  Додатковий набор (контракт) Набор до 1.11
Бюджет Конт

ракт

Бюд

жет

Конт

ракт

19.08 – 15.09 16.9 – 11.10 Конт

ракт

Конт

ракт

 

на акредитовані спеціальності

017 Фізична культура і спорт

 з них

за освітніми програмами:

180 190 15 105 36 34 10 3
1. Тренерська діяльність в обраному виді спорту 160 140 15 45 30 30 10 0
2. Фітнес і рекреація 10 30 0 30 3 2 0 0
3. Менеджмент

у спортивній діяльності

10 20 0 30 3 2 0 3
 
227

Фізична терапія, ерготерапія

(ліцензія – 100)

за освітньою програмою:

Фізична терапія

14 66 Немає набору 20 Немає набору
 

на неакредитовані спеціальності

014.11

Середня освіта (фізична культура)

за освітньою програмою: Середня освіта (фізична культура)

7 23 0 8 7 7 Немає набору
053

Психологія

за освітньою програмою: Психологія

5 10 0 5 3 2 Немає набору
 
076

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

за освітньою програмою:

Підприємництво

5 10 0 5 3 2  

 

Немає набору

 

 

 

 

 

 

ЛІЦЕНЗІЙНИЙ ОБСЯГ

Харківської державної академії фізичної культури у 2021 році

при вступі на освітній ступінь бакалавра

на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста

на 1 та 2 курс

1 курс, при вступі на споріднену спеціальність

(строк навчання для денної і заочної форми здобуття освіти 2 роки 10 місяців)

Спеціальність Денна форма здобуття освіти Заочна форма здобуття освіти
Бюджет Контракт Бюджет Контракт
на акредитовану спеціальність
017

Фізична культура і спорт

за освітньою програмою

Тренерська діяльність в обраному виді спорту

40 20 5 55
на неакредитовану спеціальність
014.11 Середня освіта (фізична культура) 5 3 Немає набору
2 курс

(строк навчання для денної і заочної форми здобуття освіти 2 роки 10 місяців)

Спеціальність Громадяни України Іноземці
Денна форма

здобуття освіти

(контракт)

Заочна форма

 здобуття освіти

(контракт)

Денна форма

здобуття освіти

(контракт)

на акредитовану спеціальність
017

Фізична культура і спорт

з них

за освітніми програмами:

 

85

65 0
Тренерська діяльність в обраному виді спорту 50 50 0
Менеджмент

у спортивній діяльності

15 15 0
Фітнес та рекреація 20 0 0
на неакредитовані спеціальності
014.11 Середня освіта

(фізична культура)

15 8 Немає набору
 
053 Психологія 10 8 Немає набору
 
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 10 10 Немає набору
 
227 Фізична терапія, ерготерапія 45 Немає набору 2
При вступі на освітній ступінь бакалавр на базі бакалавра, магістра (строк навчання для заочної форми здобуття освіти 1 рік 10 місяців) на 1 курс
на акредитовану спеціальність
017

Фізична культура і спорт

за освітньою програмою

Тренерська діяльність в обраному виді спорту

Немає набору 50 Немає набору

 

ЛІЦЕНЗІЙНИЙ ОБСЯГ

Харківської державної академії фізичної культури у 2021 році

на освітній ступінь магістра

на базі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра, магістра (спеціаліста)

 

на акредитовані спеціальності

Спеціальність Громадяни України Іноземці
Денна форма

здобуття освіти

Заочна форма

 здобуття освіти

Денна форма

здобуття освіти

Заочна форма

здобуття освіти

на базі бакалавра, магістра(спеціаліста) при наявності складеного ЄВІ (2020-21 років) на базі магістра (спеціаліста)

при складанні іспиту із іноземної мови в академії

на базі бакалавра, магістра(спеціаліста) при наявності складеного ЄВІ (2020-21 років) на базі магістра (спеціаліста)

при складанні іспиту із іноземної мови в академії

Бюджет Контракт Контракт Контракт Контракт Контракт
017

Фізична культура і спорт

з них

за освітніми програмами:

100 13 14 7 3 3 0
1. Тренувальна діяльність в обраному виді спорту  

80

 

7

 

10

 

7

 

3

 

3

 

0

2. Фізичне виховання та спорт у закладах вищої освіти  

5

 

1

 

2

 

0

 

0

 

0

 

0

3. Менеджмент і маркетинг у сфері фізичної культури та спорту  

5

 

1

 

1

 

0

 

0

 

0

 

0

4. Фітнес і рекреація

 

 

5

 

1

 

1

 

0

 

0

 

0

 

0

5. Психологія фізичної культури і спорту  

5

 

3

 

0

 

0

 

0

 

0

 

0

227

Фізична терапія, ерготерапія

за освітньою програмою:

Фізична терапія

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

Немає набору

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

Немає набору

 

Порядок роботи Приймальної комісії

Харківської державної академії фізичної культури

щоденно з 9-00 до 16-00

перерва з 12.00 до 13.00

у суботу з 9-00 до 13-00 (без перерви)

неділя – вихідний день

Бакалавр на базі повної загальної середньої освіти

Денна форма здобуття освіти

Оцінки за творчий конкурс Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Менеджмент у спортивній діяльності

освітня програма : Фітнес і рекреація

Заочна форма здобуття освіти

Оцінки за творчий конкурс Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Менеджмент у спортивній діяльності

освітня програма : Фітнес і рекреація

Бакалавр на базі молодшого спеціаліста на 1 курс (за спорідненими спеціальностями)

Денна форма здобуття освіти

Оцінки за фаховий вступний іспит

Спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура)

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

Заочна форма здобуття освіти

Оцінки за фаховий вступний іспит

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

Бакалавр на базі молодшого спеціаліста на 2 курс

Денна форма здобуття освіти

Оцінки за фаховий вступний іспит

Спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура)

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Менеджмент у спортивній діяльності

освітня програма : Фітнес і рекреація

Спеціальність 053 Психологія

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія

Заочна форма здобуття освіти

Оцінки за фаховий вступний іспит

Спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура)

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Менеджмент у спортивній діяльності

Спеціальність 053 Психологія

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Бакалавр на базі бакалавра, спеціаліста на 1 курс

Заочна форма здобуття освіти

Оцінки за фаховий вступний іспит

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

Магістр

Денна форма здобуття освіти

Оцінки за фаховий вступний іспит

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренувальна діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Фізичне виховання та спорт у закладах вищої освіти

освітня програма: Менеджмент і маркетинг у сфері фізичної культури та спорту

освітня програма: Фітнес та рекреація

освітня програма: Психологія фізичної культури і спорту

Спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія

Заочна форма здобуття освіти

Оцінки за фаховий вступний іспит

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренувальна діяльність в обраному виді спорту

Бакалавр на базі повної загальної середньої освіти

Денна форма здобуття освіти

Спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура)

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Менеджмент у спортивній діяльності

освітня програма : Фітнес і рекреація

Спеціальність 053 Психологія

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія

Заочна форма здобуття освіти

Спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура)

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Менеджмент у спортивній діяльності

освітня програма : Фітнес і рекреація

Спеціальність 053 Психологія

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Бакалавр на базі молодшого спеціаліста на 1 курс (за спорідненими спеціальностями)

Денна форма здобуття освіти

Спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура)

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

Заочна форма здобуття освіти

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

Бакалавр на базі молодшого спеціаліста на 2 курс

Денна форма здобуття освіти

Спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура)

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Менеджмент у спортивній діяльності

освітня програма : Фітнес і рекреація

Спеціальність 053 Психологія

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія

Заочна форма здобуття освіти

Спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура)

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Менеджмент у спортивній діяльності

Спеціальність 053 Психологія

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Бакалавр на базі бакалавра, спеціаліста на 1 курс

Заочна форма здобуття освіти

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

Магістр

Денна форма здобуття освіти

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренувальна діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Фізичне виховання та спорт у закладах вищої освіти

освітня програма: Менеджмент і маркетинг у сфері фізичної культури та спорту

освітня програма: Фітнес та рекреація

освітня програма: Психологія фізичної культури і спорту

Спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія

Заочна форма здобуття освіти

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренувальна діяльність в обраному виді спорту

 

Бакалавр на базі повної загальної середньої освіти

Денна форма здобуття освіти

Спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура)

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Менеджмент у спортивній діяльності

освітня програма : Фітнес і рекреація

Спеціальність 053 Психологія

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія

Заочна форма здобуття освіти

Спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура)

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Менеджмент у спортивній діяльності

освітня програма : Фітнес і рекреація

Спеціальність 053 Психологія

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Бакалавр на базі молодшого спеціаліста на 1 курс (за спорідненими спеціальностями)

Денна форма здобуття освіти

Спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура)

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

Заочна форма здобуття освіти

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

Бакалавр на базі молодшого спеціаліста на 2 курс

Денна форма здобуття освіти

Спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура)

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Менеджмент у спортивній діяльності

освітня програма : Фітнес і рекреація

Спеціальність 053 Психологія

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія

Заочна форма здобуття освіти

Спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура)

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Менеджмент у спортивній діяльності

Спеціальність 053 Психологія

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Бакалавр на базі бакалавра, спеціаліста на 1 курс

Заочна форма здобуття освіти

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

Магістр

Денна форма здобуття освіти

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренувальна діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Фізичне виховання та спорт у закладах вищої освіти

освітня програма: Менеджмент і маркетинг у сфері фізичної культури та спорту

освітня програма: Фітнес та рекреація

освітня програма: Психологія фізичної культури і спорту

Спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія

Заочна форма здобуття освіти

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренувальна діяльність в обраному виді спорту

Бакалавр на базі повної загальної середньої освіти

Денна форма здобуття освіти

Спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура)

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Менеджмент у спортивній діяльності

освітня програма : Фітнес і рекреація

Спеціальність 053 Психологія

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія

Заочна форма здобуття освіти

Спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура)

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Менеджмент у спортивній діяльності

освітня програма : Фітнес і рекреація

Спеціальність 053 Психологія

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Бакалавр на базі молодшого спеціаліста на 1 курс (за спорідненими спеціальностями)

Денна форма здобуття освіти

Спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура)

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

Заочна форма здобуття освіти

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

Бакалавр на базі молодшого спеціаліста на 2 курс

Денна форма здобуття освіти

Спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура)

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Менеджмент у спортивній діяльності

освітня програма : Фітнес і рекреація

Спеціальність 053 Психологія

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія

Заочна форма здобуття освіти

Спеціальність 014.11 Середня освіта (фізична культура)

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Менеджмент у спортивній діяльності

Спеціальність 053 Психологія

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Бакалавр на базі бакалавра, спеціаліста на 1 курс

Заочна форма здобуття освіти

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренерська діяльність в обраному виді спорту

Магістр

Денна форма здобуття освіти

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренувальна діяльність в обраному виді спорту

освітня програма: Фізичне виховання та спорт у закладах вищої освіти

освітня програма: Менеджмент і маркетинг у сфері фізичної культури та спорту

освітня програма: Фітнес та рекреація

освітня програма: Психологія фізичної культури і спорту

Спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія

Заочна форма здобуття освіти

Спеціальність 017 Фізична культура і спорт

освітня програма: Тренувальна діяльність в обраному виді спорту

Освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна»

 

На базі Харківської державної академії фізичної культури функціонують освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна», що забезпечують вступ осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей.

 

Правила прийому  - https://mon.gov.ua/ua/zhitelyam-donbasu-ta-krimu/vstupnikam/pokrokova-instrukciya-vstupnikam-z-krimu-dlya-vstupu-do-ukrayinskogo-zakladu-vishoyi-osviti

Графік  роботи: щоденно з 9.00 до 16.00,

                            субота  - з 9.00 до 13.00.

Контакти +38 (057) 705-20-98

Звертатися до Приймальної комісії (102 аудіторія).

Кількість бюджетних місць за квотою 2

 

Спеціальність Кількість бюджетних місць
014.11 Середня освіта. (Фізична культура) 1
017  Фізична культура і спорт (за всіма освітніми програмами) 15
053 Психологія 1
076 Підприємство, торгівля та біржова діяльність 1
227 Фізична терапія, ерготерапія 1

 

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ ВСТУПНИКАМ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ДЛЯ ВСТУПУ ДО УКРАЇНСЬКИХ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

 

 

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ ВСТУПНИКАМ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ ТА МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ ДЛЯ ВСТУПУ ДО УКРАЇНСЬКИХ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

 

  1. Оберіть ОЦ «Донбас-Україна» (перелік, адреса, контакти та графік роботи розміщено на сайтах: Міністерства освіти і науки УкраїниДоступна освіта)
  2. Особисто подайте заяву та заповніть освітню декларацію в ОЦ – щоб навчатись на бюджеті – до22 серпня,за контрактом – до 23 жовтня

Вступ на бюджет на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного чи фармацевтичного спрямування):

  • Прийом документів – до 22 серпня
  • Вступні іспити – до 22 серпня
  • Зарахування – до 05 вересня
  1. Складіть на базі Центру два іспити державної підсумкової атестації: українська мова та історія України. Безкоштовні відеоуроки, презентації, тести є на сайті Міністерства освіти і науки України. Реєстрація не потрібна.
  2. Складіть один профільний вступний іспит (встановлює ЗВО). Для вступу на спеціальності, для яких передбачено проведення творчого конкурсу, замість вступного іспиту проводиться відповідний творчий конкурс.

У 2020 році в наказах про зарахування (з метою безпеки вступників) прізвища шифруватимуться.

 

Важливо!

Якщо ви маєте статус переміщеної особи і вступите на бюджет, то держава надає:

  • соціальну стипендію;
  • підручники на безоплатній основі;
  • безоплатний доступ до мережі Інтернет, систем баз даних у державних та комунальних навчальних закладах.

Якщо ви маєте статус переміщеної особи і вступите до вишу на навчання за контрактом, то держава може надати:

  • пільговий довгостроковий кредит на здобуття освіти.

УВАГА! Якщо так сталося, що вступити до ЗВО на бюджетну форму навчання не вдалося, ви маєте змогу вступити через ОЦ на бюджетну форму навчання до закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти. Також є можливість переведення з контрактної форми навчання на бюджет. 

Перелік населених пунктів, з яких можна вступати за спрощеною процедурою 

 

ПЕРЕЛІК НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ДОНЕЦЬКОЇ І ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ, ЖИТЕЛІ ЯКИХ МАЮТЬ ПРАВО СКОРИСТАТИСЯ СПРОЩЕНОЮ ПРОЦЕДУРОЮ ВСТУПУ

Донецька область

 Міста обласного значення (у тому числі всі населені пункти, які адміністративно підпорядковані міським радам цих міст):

м. Авдіївка

м. Донецьк (у тому числі смт Ларине, с. Павлоградське, м. Моспине, смт Горбачево-Михайлівка, с. Бирюки, с. Вербова Балка, с. Гришки, с. Кисличе, с. Михайлівка, с. Новодвірське, с. Темрюк)

м. Торецьк (Дзержинськ) (у тому числі м. Залізне, смт Південне, смт Новгородське, смт Неліпівка, с-ще Валентинівка, с. Леонідівка, с-ще Суха Балка, с. Юр’ївка, смт Північне, смт Курдюмівка, с-ще Дачне, с-ще Диліївка, с-ще Дружба, с-ще Озарянівка, с-ще Шуми, смт Щербинівка, смт Петрівка, с-ще Кримське)

м. Горлівка (у тому числі смт Гольмівський, с-ще Гладосове, смт Пантелеймонівка, с. Рясне, с-ще Озерянівка, с. Михайлівка, с-ще Ставки, с-ще Широка Балка, с-ще П’ятихатки, с-ще Федорівка)
м. Дебальцеве
м. Докучаєвськ (у тому числі с-ще Ясне)
м. Єнакієве (у тому числі м. Бунге, смт Дружне, смт Софіївка, с. Новоселівка, с-ще Старопетрівське, смт Корсунь, с. Верхня Кринка, с. Кринички, с. Путепровід, с. Шевченко, с-ще Щебенка, с. Авіловка, с. Шапошникове)
м. Жданівка (у тому числі смт Вільхівка, с-ще Молодий Шахтар)
м. Кіровське
м. Макіївка (у тому числі смт Грузько-Зорянське, смт Високе, смт Грузько-Ломівка, смт Маяк, смт Межове, с-ще Холмисте, смт П’ятипілля, смт Вугляр, смт Гусельське, смт Колосникове, смт Холодне, с. Молочарка, с. Шевченко, смт Ясинівка, смт Землянки, смт Кринична, с-ще Василівка, с-ще Леб’яже, смт Нижня Кринка, смт Велике Оріхове, смт Липське, смт Лісне, с. Липове, с. Оріхове, с. Верхня Кринка, с-ще Алмазне, с. Красна Зоря,
с-ще Монахове, с-ще Новий Світ, с-ще Новомар’ївка, с. Новоселівка, с-ще Новомосковське) м. Сніжне (у тому числі смт Андріївка, смт Гірницьке, смт Бражине, смт Лиманчук, смт Никифорове, смт Залісне, смт Первомайський, смт Первомайське, смт Побєда, с-ще Балка, смт Сєверне, с-ще Молчалине, с-ще Сухівське) м. Харцизьк.
м. Хрестівка
м. Чистякове (Торез) (у тому числі смт Пелагіївка, смт Розсипне)
м. Харцизьк (у тому числі м. Зугрес, смт Миколаївка, с-ще Водобуд, с. Цупки, м. Іловайськ, с-ще Виноградне, с. Третяки, смт Зуївка, смт Троїцько-Харцизьк, смт Благодатне, смт Покровка, смт Шахтне, смт Широке, с. Півче, смт Гірне, с-ще Ведмеже)
м. Шахтарськ (у тому числі смт Контарне, смт Московське, смт Сердите, с-ще Дубове, с-ще Лобанівка, смт Стіжківське, с-ще Вінницьке, с-ще Чумаки, с-ще Вікторія, с-ще Гірне, с-ще Дорофієнко, с-ще Зарічне, с-ще Кищенко)
м. Ясинувата

Населені пункти:

с. Гнутове (м. Маріуполь)
смт Сартана (м. Маріуполь)
смт Талаківка (м. Маріуполь)
с-ще Ломакине (м. Маріуполь)

Амвросіївського району

  • Бахмутського (Артемівського) району:
    смт Булавинське
    с. Воздвиженка
    смт Зайцеве
    с-ще Зеленопілля
    с. Кодема
    с-ще Ступакове
    с. Дебальцівське
    с. Миколаївка (Кодемська сільська рада)
    с. Миколаївка Друга
    с-ще Новолуганське
    с. Семигір’я
    м. Світлодарськ
    смт Миронівський
    с. Миронівка
    смт Луганське
    с. Розсадки
    с. Лозове
    с. Красний Пахар
    с. Криничне
    с-ще Роти
    с-ще Доломітне
    с-ще Травневе
    с. Дача
    м. Вуглегірськ
    смт Олександрівське
    смт Оленівка
    с. Весела Долина (Ольховатська селищна рада)
    с-ще Данилове
    с-ще Іллінка
    с-ще Кам'янка
    с-ще Рідкодуб
    с-ще Булавине
    с-ще Грозне
    с-ще Каютине
    с-ще Красний Пахар
    с-ще Савелівка
    с. Комуна
    с. Калинівка
    с. Логвинове
    с. Новогригорівка
    с. Нижнє Лозове
    с. Санжарівка
    смт Ольховатка
    смт Прибережне

Бойківського району

  • Волноваського району:
    с. Андріївка
    с. Доля
    с. Любівка
    с-ще Малинове
    с-ще Молодіжне
    с-ще Новомиколаївка
    смт Новотроїцьке
    с. Пікузи
    с-ще Нова Оленівка
    смт Новотроїцьке
    Продовження додатка 1
    смт Оленівка
    с-ще Петрівське (Оленівська селищна рада)
    с. Червоне (Любівська сільська рада)
    смт Андріївка
    с-ще Бахчовик
    с. Бердянське
    с. Водяне
    с. Виноградне
    с. Гранітне
    с-ще Дружне
    с. Запорізьке
    с. Заїченко
    с. Кам'янка
    с-ще Калинівка
    с. Комінтернове
    с. Лебединське (Лебединська сільська рада)
    смт Мирне
    с-ще Маловодне
    с. Новогригорівка (Старогнатівська сільська рада)
    с-ще Новомиколаївка
    с. Новоселівка
    с. Новоселівка Друга
    с-ще Обільне
    с. Орловське
    с. Павлопіль
    с. Піонерське
    с. Приморське
    с. Пищевик
    с. Сопине
    с. Старомар'ївка
    с. Старогнатівка
    с. Степанівка
    с. Федорівка
    с. Чермалик
    с. Черненко
    с. Широкине
    с. Богданівка
    с. Вікторівка
    с. Новогнатівка
    с. Миколаївка (Миколаївська сільська рада)
  • Мар'їнського району:
    с. Кремінець
    Продовження додатка 1
    с. Луганське
    смт Олександрівка
    смт Старомихайлівка
    с. Сигнальне
    с. Березове
    м. Красногорівка
    м. Мар'їнка
    с. Славне
    с. Степне
    с. Тарамчук
    с. Солодке
    с. Водяне (Степненська сільська рада)
    с. Галицинівка
    с. Карлівка
    с. Новомихайлівка
    с. Побєда

Новоазовського району

Старобешівського району

  • Бойківського (Тельманівського) району:
    с. Богданівка
    с. Вершинівка
    с. Воля
    с. Греково-Олександрівка
    с. Григорівка
    с. Дерсове
    с. Запорожець
    с. Зелений Гай
    с. Зернове
    с. Зорі
    с. Іванівка
    с. Білокриничне (Калініне)
    с. Каплани
    с. Конькове
    с. Котляревське
    с. Майорове (Красний Октябр)
    с. Кузнецово-Михайлівка
    с. Лукове
    с. Миколаївка
    с. Михайлівка
    с. Мічуріне
    с. Нова Мар'ївка
    с. Новоолександрівка
    с. Олександрівське (Октябрське) (Коньковська сільська рада)
    с. Первомайське (Первомайська сільська рада)
    с. Петрівське
    с. Лавринове (Радянське)
    с. Розівка
    с. Садки
    с. Самсонове
    с. Свободне
    с. Тавричеське
    смт Бойківське (Тельманове)
    с. Тернівка
    с. Черевківське
    с. Чумак
    с. Шевченко
  • Торецького району:

смт Новгородське

  • Шахтарського району
    Ясинуватського району:
    с. Василівка
    с. Веселе (Красногорівська сільська рада)
    с. Веселе (Спартаківська сільська рада)
    с-ще Бетманове (Красний Партизан)
    с-ще Мінеральне
    с. Спартак
    с. Яковлівка
    с-ще Крута Балка
    с-ще Каштанове
    с-ще Лозове (Пісківська сільська рада)
    с. Водяне (Пісківська сільська рада)
    смт Верхньоторецьке
    с-ще Ласточкине
    с-ще Опитне
    с-ще Піски
    с. Тоненьке
    с-ще Кам’янка
    с. Красногорівка
    с-ще Невельське
    с. Новоселівка Друга
    с. Первомайське
    с. Троїцьке
    с-ще Сєвєрне
    с. Нетайлове
    с. Новокалинове

Луганська область

Міста обласного значення (у тому числі всі населені пункти, які адміністративно підпорядковані міським радам цих міст):

  • м. Луганськ (у тому числі м. Олександрівськ, с-ще Зразкове, с-ще Тепличне, смт Катеринівка)
    м. Алчевськ
    м. Антрацит (у тому числі смт Боково-Платове, с-ще Лісне, с-ще Мельникове, с-ще Садовий, с-ще Христофорівка, смт Верхній Нагольчик, смт Дубівський, с. Оріхове, смт Кам’яне, смт Кріпенський, смт Щотове, с. Зелений Курган, с-ще Степове)
    м. Брянка (у тому числі смт Южна Ломуватка, смт Вергулівка, смт Ганнівка, смт Ломуватка, смт Глибокий)
    м. Голубівка (Кіровськ) (у тому числі смт Донецький, смт Криничанське, с-ще Криничне, с-ще Тавричанське)
    м. Довжанськ (у тому числі м. Вознесенівка, смт Ведмеже, смт Павлівка, смт Кундрюче, с. Кондрюче, с-ще Хмельницький, смт Дубове, с-ще Прохладне, смт Вальянівське, с. Маловедмеже, с-ще Устинівка, с-ще Федорівка, смт Шахтарське, с-ще Киселеве)
    м. Хрустальний (Красний Луч) (у тому числі м. Боково-Хрустальне, смт Садово-Хрустальненський, с-ще Трубний, м. Міусинськ, с. Корінне, с. Лісне, с. Новоєлизаветівка, м. Петрово-Красносілля, смт Федорівка, с-ще Буткевич, с-ще Вергулівське, с. Воскресенівка, смт Запоріжжя, с. Жереб’яче, с-ще Комендантське, смт Софіївський, смт Грушове, с-ще Давидівка, смт Хрустальне, смт Княгинівка, с-ще Хрустальний, смт Штерівка)
    м. Сорокине (у тому числі м. Молодогвардійськ, с-ще Новосімейкіне, м. Суходільськ, смт Буран, смт Гірне, с-ще Широке, смт Ізварине, смт Краснодарський, смт Тепле, с-ще Світличне, смт Сєверний, смт Сєверо-Гундорівський, смт Урало-Кавказ, с-ще Західний)
    м. Первомайськ
    м. Ровеньки (у тому числі смт Любимівка, смт Великокам’янка, смт Кленовий, с. Коробкине, с-ще Покровка, смт Гірник, смт Михайлівка, смт Тацине, смт Нагольно-Тарасівка, с. Березівка, смт Новодар’ївка, с-ще Валянівськ, с-ще Калинівка, смт Картушине, с. Залізничне, с-ще Новоукраїнка, смт Ясенівський, с. Лобівські Копальні, с. Благівка, с. Грибуваха, с. Новодар’ївка, с. Платонівка, с. Улянівка)
    м. Свердловськ
    м. Кадіївка (у тому числі м. Алмазна, м. Ірміно)

Населені пункти:

Антрацитівського району

Сорокинського (Краснодонського) району

Лутугинського району

  • Новоайдарського району:
    с. Сокільники
    м. Щастя
    с. Трьохізбенка
    с. Кряківка
    с. Оріхове-Донецьке
    с. Лобачеве
    с. Лопаскине
    с. Кримське
    с. Причепилівка
    с. Райгородка
    с. Муратове
    с. Капітанове
    с. Гречишкине
    с. Дубове
    с. Бахмутівка
    с. Царівка
    с. Деменкове
    с. Дмитрівка

Перевальського району

Попаснянського району

Довжанського (Свердловського) району

Слов'яносербського району

Станично-Луганського району

Робота освітніх центрів регламентується:

 

Наказом МОН від 24.05.2016  № 560, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31 травня 2016 р. за № 795/28925, «Про затвердження Порядку прийому для здобуття вищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України»

Наказом МОН від 21.06.2016  № 697, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 01 липня 2016 р. за № 907/29037, «Про затвердження Порядку прийому для здобуття вищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях»

Наказом МОН від 21 липня 2020  року № 939 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України», який наразі направлено на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України


blank