РЕЗУЛЬТАТИ

Творчого конкурсу за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт

дата проведення 05 липня 2021 року

Форма навчання : денна

Освітня програма «Менеджмент у спортивній діяльності»

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Бал
Бойко Денис Олександрович 2003 137,500
Бортняк Анастасія Анатоліївна 2004 146,000
Дворниченко Марія Володимирівна 2004 187,000
Мельник Дмитро Сергійович 2003 141,750
Проява Арсеній Андрійович 2004 131,000
Трандафілов Веніамин Дмитрович 2004 159,000

 

Освітня програма «Фітнес та рекреація»

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Бал
Бадян Василь Васильович 2004 139,500
Бортняк Анастасія Анатоліївна 2004 134,500
Дворниченко Марія Володимирівна 2004 193,500
Костилєва Ірина Володимирівна 2004 156,500
Рижих Владислав Юрійович 2003 153,750
Сажина Любов Олександрівна 2004 152,500
Тихенко Кирило Ігорович 2004 140,750

 

Освітня програма «Тренерська діяльність в обраному виді спорту»

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Бал
Алексик Олександр Михайлович 2004 194,333
Амірбеков Рауф Шаінович 2004 190,000
Антонова Єлизавета Андріївна 2004 194,000
Ашанін Дмитро Максимович 2003 197,333
Бабенко Єлизавета Олексіївна 2004 194,000
Батюк Євгеній Сергійович 2003 181,000
Белевець Данило Олександрович 2003 178,000
Бехбудов Еміль Ілхам Огли 2004 192,875
Бєдухов Микита Олександрович 2003 179,000
Біловол Костянтин Олександрович 2004 180,000
Богдан Аліна Дмитрівна 2002 194,500
Бондаренко Павло Андрійович 2004 192,000
Бочарова Жанна Олександрівна 2005 190,000
Бромук Ян Сергійович 2004 192,667
Будник Єлизавета Костянтинівна 2004 194,000
Ветрова Ганна Сергіївна 2004 192,500
Винник Данііл Русланович 2003 146,000
Волков Єгор Сергійович 2004 194,500
Глайборода Катерина Сергіївна 2004 192,875
Глєбова Єлизавета Андріївна 2004 187,333
Головіна Валентина Олександрівна 2004 197,000
Гордіонок Евеліна Віталіївна 2004 193,667
Грабовська Оксана Артемівна 2004 193,750
Гречко Дмитро Романович 2004 194,000
Григолая Гела Кахаберович 2003 192,875
Гулий Станіслав Сергійович 2004 182,667
Гура Аліна Олександрівна 2004 175,333
Данфорт Артем Євгенович 2004 192,000
Дегтярьов Володимир Володимирович 2004 192,000
Діденко Варвара Євгенівна 2004 160,000
Донець Євгеній Віталійович 2003 190,000
Донець Юрій Віталійович 2003 193,333
Дорошева Олександра Вікторівна 2004 193,333
Євсюков Дмитро Володимирович 2003 181,000
Заболотній Сергій Олександрович 2003 0,000
Заболотня Юлія Олександрівна 2002 193,667
Землянко Арина Андріївна 2004 193,500
Калашнікова Анастасія Романівна 2004 192,500
Калениченко Ангеліна Вадимівна 2004 190,500
Кармазіна Валентина Олексіївна 2003 194,500
Карпусь Данило Іванович 2004 190,500
Ковтуненко Наталія Дмитрівна 2004 185,000
Ковтуненко Тимофій Дмитрович 2004 190,000
Козлова Дар'я Олексіївна 2004 153,333
Колосніченко Максим Сергійович 2003 192,667
Коляда Дмитро Олександрович 2003 180,000
Кондрусик Олександр Олександрович 2004 194,000
Крикля Ілля Олександрович 2004 0,000
Кузнецова Карина Олексіївна 2003 194,000
Купцова Дар'я Максимівна 2004 190,000
Курганов Дмитро Сергійович 2004 194,000
Куценко Костянтин Євгенович 2004 170,750
Кучерін Данило Дмитрович 2004 190,500
Кучков Артем Александрович 2003 192,000
Лавренко Яна Юріївна 2003 199,500
Марценко Максим Сергійович 2004 188,500
Мельник Дмитро Сергійович 2004 194,000
Митрофанова Анастасія Дмитрівна 2003 193,500
Міроненко (Дубровська) Дарина Євгенівна 1999 200,000
Москальченко Катерина Олександрівна 2004 180,000
Мошенський Богдан Романович 2004 188,000
Найда Ніколь 2004 192,750
Негер Олег Іванович 2004 191,333
Ніщетний Ярослав Олександрович 2004 192,000
Олешко Владислав Олегович 2004 194,000
Олійник Арсен Віталійович 2004 194,000
Ольховик Валерій Ігорович 2004 192,000
Орел Олексій Олексійович 2003 180,000
Офіцерова Гульнара Ахатівна 2004 190,500
Панова Дар'я Володимирівна 2004 187,333
Панчук Карина Олександрівна 2004 192,500
Пашаєв Рамазан Зейнал Огли 2004 195,250
Петрова Олена Вікторівна 2004 194,000
Підкопай Тимур Денисович 2004 190,000
Полянський Дмитро Станіславович 2004 191,000
Попережай Валентин Андрійович 2003 194,000
Проломов Данило Олександрович 2004 190,500
Профатілова Ксенія Андріївна 2004 194,000
Процвітаєва Віра Олегівна 2003 193,667
Путря Олеся Віталіївна 2004 193,667
Растегаєв Олег Леонідович 2003 142,500
Репецька Світлана Вадимівна 2004 194,667
Реснянський Валентин Олександрович 2004 192,000
Рижих Владислав Юрійович 2004 190,250
Рожанський Дмитро Володимирович 2004 185,333
Рубан Дар'я Олегівна 2004 147,500
Сандул Олександр Сергійович 2004 178,625
Сарнов Руслан Михайлович 2004 186,000
Сафронов Юрій Вікторович 2004 178,000
Сидоренко Микита Сергійович 2004 193,000
Скутєльнік Кирило Олександрович 2004 200,000
Снісар Станіслав Русланович 2004 186,000
Столяренко Марія Євгеніївна 2004 193,667
Страхов Нікіта Федорович 2003 190,500
Стрілець Данило Валерійович 2003 190,500
Сусло Вікторія Вікторівна 2004 194,000
Тарасюк Андрій Олександрович 2003 187,333
Терлецький Микита Андрійович 2004 194,000
Тернавська Дар‘я Ігорівна 2002 193,750
Тесленко Каріна Володимирівна 2003 194,667
Ткаченко Антон Олександрович 2004 194,000
Трандафілов Веніамин Дмитрович 2004 194,000
Фоміна Еліна Євгенівна 2003 194,000
Харківська Катерина Олександрівна 2003 190,000
Храпач Дмитро Валерійович 2004 192,000
Ціхановська Вероніка Валеріївна 2004 199,000
Черкашин Дмитро Сергійович 2003 187,333
Черненко Анна Валеріївна 2004 193,000
Чернецький Борис Сергійович 2004 188,000
Шамров Артур Євгенович 2003 192,000
Шугурова Христина Ігорівна 2003 192,000
Шудренко Іван Олексійович 2004 197,667
Щур Марія В‘ячеславівна 2004 185,000
Юдін Максим Андрійович 2004 192,000
Яблоновська Аліна Олегівна 2004 188,500
Ярмоленко Владислав Станіславович 2004 192,000

 

РЕЗУЛЬТАТИ

Творчого конкурсу за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт

дата проведення 07 липня 2021 року

Форма навчання : заочна

Освітня програма «Тренерська діяльність в обраному виді спорту»

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Бал
Блудов Юрій Геннадійович 2004 135,500
Будник Єлизавета Костянтинівна 2004 153,25
Дідяєв Тимур Іслам огли 2004 148,5
Золоташко Катерина Феліксівна 2004 134,75
Мартиненко Катерина Вадимівна 1987 159,500
Митрофанова Анастасія Дмитрівна 2003 159,500
Остапенко Марія Сергіївна 2003 147,000
Підкопай Тимур Денисович 2004 179,250
Прилуцька Олександра Костянтинівна 2003 131,500
Соколовський Кірілл Олексійович 2004 143,000
Тарасенко Данило Миколайович 2003 130,500
Федорова Таісія Андріївна 2003 159,500
Черняков Олександр Юрійович 2004 141,000
Яблоновська Аліна Олегівна 2004 146,750

 

Освітня програма «Фітнес та рекреація»

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Бал
Притула Крістіна Віталіївна 2004 125,500

 

РЕЗУЛЬТАТИ

Творчого конкурсу за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт

дата проведення 12 липня 2021 року

Форма навчання : денна

 

Освітня програма «Тренерська діяльність в обраному виді спорту»

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Бал
Абалішин Володимир Олександрович 2004 179,000
Абрамова Вікторія Віталіївна 2002 157,333
Алтухов Данил Романович 2003 194,500
Артемчук Александр Геннадійович 2004 0,000
Афанасова Анна Русланівна 2004 0,000
Бадян Василь Васильович 2004 181,000
Базаєв Ярослав Андрійович 2004 0,000
Басок Денис Валерьевич 2004 180,000
Бевзюк Поліна Геннадіївна 2004 194,000
Безуглий Євген Сергійович 2004 170,000
Бережний Микита Русланович 2004 0,000
Биченко Дмитро Сергійович 2004 194,000
Біда Вікторія Романівна 2004 0,000
Білостоцький Роман Юрійович 2004 180,000
Бірук Єгор Тимофійович 2004 180,000
Бобровський Григорій Валентинович 2004 179,000
Бодачевський Сергій Олександрович 2004 199,000
Бойко Денис Олександрович 2004 181,000
Борисов Дмитро Олександрович 2003 0,000
Бородай Денис Андрійович 2002 194,000
Ботнар Богдан Геннадiйович 2001 196,667
Бруєв Олексій Олександрович 2003 0,000
Бурмака Віктор Сергійович 2004 0,000
Бутов Богдан Русланович 2003 194,000
Варава Поліна Русланівна 2003 0,000
Васильєв Олександр Олександрович 2004 140,000
Вітер Софія Вадимівна 2004 198,000
Власенко Анатолій Лаврентійович 2004 176,250
Воловчук Олександра Едуардівна 2004 199,500
Волокітін Іван Костянтинович 2004 188,125
Вороний Андрій Володимирович 2004 190,250
Воронін Михайло Віталійович 2004 0,000
Галашук Ілля Олександрович 2003 160,000
Гарбузов Олександр Олександрович 2004 192,750
Гетьман Назар Петрович 2003 197,000
Гога Софія Олександрівна 2004 179,000
Голополосова Олександра Андріївна 2004 197,000
Гончаров Володимир Олександрович 2003 194,000
Горбунова Алла Віталіївна 2004 179,000
Горбунова Єлизавета Сергіївна 2003 193,500
Грабовецький Артем Олександрович 2003 196,000
Гребеник Артем Сергійович 2002 194,000
Григор'єв Антон Андрійович 2003 192,875
Григоров Дмитро Андрійович 2003 0,000
Гура Сергій Сергійович 2002 0,000
Давидов Ярослав Олегович 2004 190,000
Данильчук Богдан Вячеславович 2002 194,500
Довгуль Єлизавета Ігорівна 2004 190,500
Должиков Ігор Вікторович 2003 192,250
Дорошенко Алла Сергіївна 2004 157,000
Дубина Олександр Васильович 2004 0,000
Дудкін Яків Сергійович 2004 192,500
Дуплянкин Михайло Віталійович 2003 176,250
Дьяченко Єгор Вікторович 2004 180,000
Елмі Роман Тарукович 2004 194,000
Ерохін Богдан Віталійович 2004 185,750
Ємельянова Анастасія Ігорівна 2004 145,333
Желтухін Кіріл Євгенійович 2004 178,625
Жигалова Марія Олександрівна 2003 176,000
Жилкіна Валерія Антонівна 2004 0,000
Завітов Віталій Дмитрович 2003 190,000
Зарванська Тетяна Володимирівна 2002 178,500
Захарова Софія Демидівна 2004 0,000
Зеленський Богдан Володимирович 2004 199,000
Зінченко Дмитро Олексійович 2004 170,000
Іванов Владислав Віталійович 2004 194,000
Ігнатюк Геннадій Юрійович 2004 193,000
Ільченко Ілля Андрійович 2004 200,000
Ісмагілова Рената Ігорівна 2004 172,000
Кабанова Поліна Сергіївна 2004 179,000
Казимов Бахтіяр Шаміл Огли 2004 179,000
Казмірчук Олександр Федорович 2003 193,333
Калашник Катерина Віталіївна 2004 194,000
Калашник Софія Віталіївна 2004 192,500
Канаров Кирило Андрійович 2003 191,667
Канівець Дмитро Олександрович 2003 160,000
Караваєва Ангеліна Євгенівна 2003 0,000
Касько Дар'я Дмитрівна 2003 194,000
Касян Максим Сергійович 2004 170,000
Кебало Денис Юрійович 2003 193,667
Кириєнко Єлизавета Андріївна 2004 200,000
Киценко Максим Анатолійович 2002 175,333
Кіларєв Олександр Костянтинович 2002 192,875
Кімнатна Світлана Дмитрівна 2004 200,000
Клунний Максим Дмитрович 2004 194,000
Коваль Софія Юріївна 2004 194,000
Колій Вікторія Миколаївна 2005 0,000
Копилов Данило Романович 2004 180,000
Коротєєва Аріна Сергіівна 2004 194,500
Коротков Ілля Олексійович 2004 198,000
Костенко Олексій Михайлович 2003 192,500
Костроміна Вікторія Денисівна 2004 200,000
Крамаренко Рамiль Шахiнович 2004 150,250
Краснiков Ярослав Iгорович 2001 152,000
Кузьменко Дмитро Юрійович 2003 178,000
Кузьменко Олександр Олександрович 2004 174,000
Кузьміч Олена Ігорівна 2004 0,000
Кулішев Тимур Артемович 2004 160,000
Куча Катерина Вікторівна 2004 199,500
Левищева Елеонора Едуардівна 2004 194,000
Літус Валерія Русланівна 2003 195,000
Літус Олександра Русланівна 2003 195,000
Марков Арсеній Олексійович 2004 192,000
Марчук Євгеній Олегович 2003 179,000
Маслєнніков Іван Юрійович 2004 178,000
Матвєєв Владислав Олександрович 2004 190,000
Машнегуца Анастасія Олександрівна 2003 125,000
Міщук Катерина Олександрівна 2004 170,000
Молотков Владислав Євгенович 2004 174,333
Моссур Михайло Андрійович 2003 194,000
Надежа Владислав Костянтинович 2003 127,500
Назаркін Андрій Олександрович 2003 176,000
Ніжегородцев Іван Юрійович 2004 197,500
Овчаренко Дмитро Олегович 2003 199,000
Олександров Ігор Костянтинович 2005 176,250
Олярник Костянтин Володимирович 2004 178,000
Панченко Діана Євгенівна 2004 179,000
Пархоменко Богдан Олександрович 2003 181,000
Першина Марія Юріївна 2004 167,000
Петін Гордій Сергійович 2003 0,000
Поваляєв Павло Євгенович 2004 0,000
Повторейко Олег Юрійович 2004 178,625
Полгороднік Василь Сергійович 2003 180,000
Полтавець Анна Эдуардівна 2004 0,000
Понамарьов Михайло Євгенович 2004 176,000
Попович Нікіта Русланович 2004 197,500
Поступна Ельвіра Сергіївна 2004 130,000
Правдюк Рустам Мішельович 2004 192,875
Прилуцька Олександра Костянтинівна 2003 170,667
Приходько Карина Олександрiвна 2004 0,000
Прончакова Софія Сергіївна 2004 194,000
Протас Ігор Олегович 2004 125,000
Проява Арсеній Андрійович 2004 0,000
Пухтєєв Максим Олексійович 2004 194,000
Рибка Віталій Андрійович 2004 175,000
Ройко Олександр Євгенійович 2002 197,500
Руденко Антон Романович 2004 200,000
Руденко Яніна Олександрівна 2004 0,000
Русаков Віталій Владиславович 2004 172,000
Свіщук Іван Ігорович 2004 153,000
Селеверстов Михайло Вікторович 2004 0,000
Семеріков Валентин Олександрович 2001 165,167
Сірокуров Микола Іванович 2003 187,000
Скляров Олександр Віталійович 2004 143,000
Снітко Карина Ігорівна 2004 200,000
Соболь Іван Олександрович 1985 197,333
Сова Діана Олексіївна 2004 0,000
Соколовський Максим Володимирович 2004 0,000
Солов’ян Вероніка Ярославівна 2003 194,000
Сопельник Ганна Олександрівна 2003 125,000
Сопєльник Володимир Сергійович 2004 0,000
Стрижиченко Ауріка Костянтинівна 2004 179,000
Субота Богдана Володимирівна 2002 178,667
Таракановська Вікторія Володимирівна 2003 179,000
Тарновецька Анастасія Олегівна 2003 196,667
Тимченко Станіслав Костянтинович 2004 0,000
Тихий Ярослав Володимирович 2004 174,000
Тищенко Богдан Олексійович 2004 192,000
Тищенко Ростислав Каренович 2004 197,000
Ткаченко Руслана Валеріївна 2002 194,000
Ткачов Віталій Олександрович 2003 0,000
Тодорюк Олександр Георгійович 2004 191,333
Тропєц Катерина Костянтинівна 2002 184,000
Трушкін В'ячеслав Олександрович 2004 188,000
Ульянко Дмитро Олександрович 2004 0,000
Усенко Максим Сергеевич 2001 179,000
Федоренко Денис Валерійович 2003 174,000
Федоров Денис Федорович 2003 200,000
Федорченко Денис Сергійович 2004 170,000
Федько Нікіта Сергійович 2003 179,000
Філоненко Михайло Максимович 2001 181,000
Фiк Михайло Андрiйович 2004 193,667
Хашишо Мадлен Мазен 2004 193,333
Хіщенко Ірина Юріївна 2004 199,000
Хрипунова Тетяна Вячеславівна 2003 179,667
Цикало Руслан В'ячеславович 2003 194,000
Циммерман Ілля Сергійович 2002 181,000
Чепурін Дмитро Сергійович 2003 179,000
Черенов Дмитро Олексійович 2004 194,000
Чернобаєв Євген Павлович 2004 128,333
Чечета Євген Віталійович 2003 190,000
Чумаченко Андрій Максимович 2004 190,500
Чумаченко Олександр Максимович 2004 190,500
Чупіков Данило Олександрович 2002 179,000
Чурсіна Анна Володимирівна 1996 199,000
Шакшин Артем Іванович 2004 160,000
Шамардін Іван Сергійович 2004 190,000
Шамрицький Петро Григорович 2003 0,000
Шатохін Дмитро Володимирович 2003 180,000
Швидченко Анастасія Станіславівна 2004 194,000
Шестухін Дмитро Геннадійович 2003 174,000
Шиповська Злата Дмитрівна 2004 179,000
Шишка Євгеній Олегович 2004 0,000
Шкарлат Максим Миколайович 2004 174,000
Шкваренко Артем Сергійович 2004 192,000
Шкваренко Микита Сергійович 2004 190,000
Шпірний Роман Євгенович 2004 0,000
Шуліка Дмитро Вячеславович 2004 0,000

 

 

Освітня програма «Менеджмент у спортивній діяльності»

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Бал
Бобровський Григорій Валентинович 2004 126,500
Васильєв Олександр Олександрович 2004 140,500
Вітер Софія Вадимівна 2004 178,500
Галашук Ілля Олександрович 2003 137,750
Кузьменко Олександр Олександрович 2004 125,750
Лісовий Микита Андрійович 2004 137,750
Митрофанова Анастасія Дмитрівна 2003 161,250
Панова Дар‘я Володимирівна 2004 138,750
Пархоменко Богдан Олексадрович 2003 158,500
Підлісний Олег Андрійович 2003 178,000
Пірог Василь Васильович 2001 135,000
Понамарьов Михайло Євгенович 2004 134,000
Прончакова Софія Сергіївна 2004 162,250
Руденко Антон Романович 2004 125,000
Руденко Яніна Олександрівна 2003 180,000
Соболь Іван Олександрович 1985 131,750
Тесленко Віолетта Вячеславівна 2003 155,500
Тихий Ярослав Володимирович 2004 140,000
Федько Нікіта Сергійович 2003 126,500
Філоненко Михайло Максимович 2001 131,500
Циммерман Ілля Сергійович 2002 148,500
Шестопалова Ірина Миколаївна 2004 129,250
Шуліка Дмитро Вячеславович 2004 151,500
Яковлев Михайло Володиморович 2004 199,000

 

 

Освітня програма «Фітнес та рекреація»

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Бал
Бойко Денис Олександрович 2004 134,500
Воловчук Олександра Едуардівна 2004 200,000
Д'ячкова Кристина Олексіївна 2004 148,250
Золочевська Дарина Володимирівна 2004 130,500
Кікалова Марія Сергіївна 2004 159,500
Копилов Данило Романович 2004 125,000
Кудрявцева Ксенія Олександрівна 2004 168,000
Кузьменко Дмитро Юрійович 2003 140,750
Купцова Дар'я Максимівна 2004 135,750
Лиско Андрій Геннадійович 2004 140,000
Олійник Ілля Владиславович 2004 142,500
Пархоменко Богдан Олександрович 2003 149,750
Пересипкін Вячеслав Сергійович 2004 142,250
Петрова Олена Вікторівна 2004 151,500
Підлісний Олег Андрійович 2003 170,000
Решетняк Анна Андріївна 2002 144,500
Соболь Іван Олександрович 1985 131,750
Станченко Вєроніка Анатоліївна 2004 198,000
Тихий Ярослав Володимирович 2004 152,000
Тищенко Богдан Олексійович 2004 148,000
Форостянова Дар‘я Олегівна 2002 200,000
Циммерман Ілля Сергійович 2002 129,250
Шуліка Дмитро Вячеславович 2004 148,500

 

РЕЗУЛЬТАТИ

Творчого конкурсу за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт

дата проведення 13 липня 2021 року

Форма навчання : заочна

Освітня програма «Тренерська діяльність в обраному виді спорту»

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Бал
Власенко Анатолій Лаврентійович 2004 132,000
Власенко Денис Юрійович 2004 128,500
Воловчук Олександра Едуардівна 2004 200,000
Гопкало ЮлIя ОлександрIвна 2004 196,000
Капустян Єгор Артемович 2004 148,250
Караваєва Ангеліна Євгенівна 2003 172,000
Карпець Дмитро Сергійович 2002 200,000
Куча Катерина Вікторівна 2004 200,000
Лупандін Андрій Миколайович 1978 199,000
Макаров Максим Сергійович 2004 199,000
Розчубко Олександр Володимирович 1993 178,000
Селеверстов Михайло Вікторович 2004 136,000
Соболь Іван Олександрович 1985 197,000
Харченко Анастасія Геннадіївна 2004 149,750
Хіщенко Ірина Юріївна 2004 199,000
Чурсiна Анна Володимирiвна 1996 199,000
Шатохін Дмитро Володимирович 2003 133,500

 

Освітня програма «Менеджмент у спортивній діяльності»

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Бал
Гершаннік Софія Олександрівна 2004 159,500
Яннова Катерина Василівна 1996 125,000

 

Освітня програма «Фітнес та рекреація»

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Бал
Гершаннік Софія Олександрівна 2004 153,000
Ігнатюк Геннадій Юрійович 2004 152,500
Решетняк Анна Андріївна 2002 149,750
Цимбаліст Ілля Ігорович 2004 179,000

 

РЕЗУЛЬТАТИ

Творчого конкурсу за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт

дата проведення 19 липня 2021 року

Форма навчання : денна

 

Освітня програма «Тренерська діяльність в обраному виді спорту»

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Бал
Александров Іван Олександрович 2002 0,000
Артемчук Олександр Геннадійович 2004 182,000
Астащенко Яна Валеріївна 2003 0,000
Біда Вікторія Романівна 2004 165,167
Білик Олександр Віталійович 2004 0,000
Бойченко Уляна Костянтинівна 2004 0,000
Гаврилова Дар`я Денисівна 2004 194,000
Головінська Аліса Андріївна 2004 0,000
Гопкало Юлія Олександрівна 2004 194,000
Гура Сергій Сергійович 2002 172,250
Даленчук Богдан Іванович 2004 0,000
Довгаль Тетяна Петрівна 2004 0,000
Долгов Давид Юрійович 2003 0,000
Дяченко Сергій Юрійович 2004 0,000
Дячук Олександр Васильович 2003 0,000
Зеленський Владислав Олексійович 2004 0,000
Зобенко Варвара Володимирівна 2004 0,000
Каленик Богдан Владиславович 2004 0,000
Кіракосян Артем Меружанович 2004 0,000
Клєвцова Дар`я Олексіївна 2004 0,000
Кольніченко Дмитро Володимирович 2004 0,000
Комаров Олексій Максимович 2003 0,000
Лещенко Іван Андрійович 2004 0,000
Лях Олександр Андрійович 2004 131,333
Малік Анна Романівна 2004 0,000
Мамсурова Анжеліка Сергіївна 2002 0,000
Мігов Ілля Олександрович 2004 0,000
Монашко Анастасія Андріївна 2003 0,000
Мунтян Валентин Дмитрович 2003 0,000
Поваляєв Павло Євгенович 2004 0,000
Просвєтова Ірина Павлівна 2003 0,000
Руських Артур Самвелович 2003 0,000
Рябікова Варвара Володимирівна 2004 0,000
Савченко Максим Вячеславович 2004 0,000
Сидоренко Володимир Олександрович 2004 0,000
Синєок Максим Ігорович 2004 0,000
Соколов Кирило Євгенович 2004 0,000
Соколовський Кірілл Олексійович 2004 0,000
Сопєльник Володимир Сергійович 2004 0,000
Ткачов Віталій Олександрович 2003 170,000
Товт Данило Олексійович 2004 0,000
Токарчук Ксенія Олексіївна 2004 0,000
Худолій Давид Романович 2004 0,000
Юхновець Владислав Віталійович 2004 0,000
Якименко Богдан Дмитрович 2004 0,000

 

Освітня програма «Менеджмент у спортивній діяльності»

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Бал
Білоброва Олександра Валентинівна 2005 0,000
Вертебна Анна Миколаївна 2004 0,000
Вознюк Григорій Анатолійович 2004 0,000
Гришин Олексій Федорович 2004 0,000
Данильчук Богдан Вячеславович 2002 0,000
Дяченко Сергій Юрійович 2004 0,000
Єгоров Андрій Костянтинович 2004 0,000
Зарванська Тетяна Володимирівна 2002 0,000
Калениченко Ангеліна Вадимівна 2004 0,000
Карпусь Данило Іванович 2004 0,000
Мотрій Назар Сергійович 2004 0,000
Павленко Дар`я Сергіївна 2003 0,000
Першина Марія Юріївна 2004 0,000
Пірвелашвілі Валерій Іраклійович 2004 127,500
Прохорова Альона Олександрівна 2004 0,000
Рябікова Варвара Володимирівна 2004 0,000
Савіна Анастасія Віталіївна 2004 0,000
Токарчук Ксенія Олексіївна 2004 0,000
Торяник Олег Миколайович 2004 0,000
Чередніченко Олег Іванович 2004 0,000
Черкашин Дмитро Сергійович 2003 0,000
Швидка Аліна Олегівна 2004 132,500

 

Освітня програма «Фітнес та рекреація»

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Бал
Бойченко Уляна Костянтинівна 2004 0,000
Бондаренко Карина Сергіївна 2002 0,000
Галамай Роман Павлович 2003 0,000
Гарбуз Дарина Миколаївна 2004 0,000
Герасименко Юлія Василівна 2003 0,000
Григолая Гела Кахаберович 2003 0,000
Данильчук Богдан Вячеславович 2002 0,000
Діденко Варвара Євгенівна 2004 0,000
Зайцева Лідія Геннадіївна 2000 0,000
Зарванська Тетяна Володимирівна 2002 0,000
Карпусь Данило Іванович 2004 0,000
Маргіані Нодар Мамукайович 2003 154,500
Павленко Дар`я Сергіївна 2003 0,000
Рябікова Варвара Володимирівна 2004 0,000
Савіна Анастасія Віталіївна 2004 0,000
Самарін Андрій Володимирович 2004 0,000
Токарчук Ксенія Олексіївна 2004 0,000
Худолій Давид Романович 2004 0,000
Чередніченко Олег Іванович 2004 0,000
Черкашин Дмитро Сергійович 2003 0,000
Шапар Марина Віталіївна 2004 0,000
Яковлев Олександр Юрійович 2004 0,000

 

РЕЗУЛЬТАТИ

Творчого конкурсу за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт

дата проведення 20 липня 2021 року

Форма навчання : заочна

 

Освітня програма «Тренерська діяльність в обраному виді спорту»

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Бал
Гончаров Володимир Олександрович 2003 0
Малєєва Тетяна Валентинівна 2003 138,000
Притула Крістіна Віталіївна 2004 133,000
Цимбаліст Ілля Ігорович 2004 149,750

 

Освітня програма «Менеджмент у спортивній діяльності»

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Бал
Бончук Даріна Андріївна 2002 0
Довгопола Анна Сергіївна 1999 0

 

Освітня програма «Фітнес та рекреація»

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Бал
Алієва Діана Вагіфівна 2004 0
Власенкова Діана Григорівна 2003 136,000
Шептун Яна Вячеславівна 2001 0